Property 32315 photo 1
Property 32315 photo 2
Property 32315 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4670 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 150 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
140 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42793
  • ფართი 19700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
110 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47187
  • ფართი 1285 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1114 m
იყიდება
100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41762
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
160 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62322
  • ფართი 1700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
105 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60258
  • ფართი 7018 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
95 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51611
  • ფართი 2225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47008
  • ფართი 4150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
160 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62893
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
160 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62877
  • ფართი 2454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
150 000 € 180 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65310
  • ფართი 830 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა