Property 62893 photo 1
Property 62893 photo 2
Property 62893 photo 3
Property 62893 photo 4
Property 62893 photo 5
Property 62893 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 112 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44617
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
230 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65231
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51030
  • ფართი 3792 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
150 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64037
  • ფართი 5088 m²
  • მანძილი ზღვიდან 352 m
იყიდება
194 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65233
  • ფართი 2005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 622 m
იყიდება
160 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62893
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
170 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56710
  • ფართი 6669 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
150 000 € 180 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65310
  • ფართი 830 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
180 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63958
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
171 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52109
  • ფართი 12178 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1117 m

სიახლეების დაგზავნა