100 000 €
200 €/m²
Property 41762 photo 1
Property 41762 photo 2
Property 41762 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 120 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 220 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63847
  • ფართი 2922 m²
  • მანძილი ზღვიდან 740 m
იყიდება
85 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46630
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14400 m
იყიდება
109 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44731
  • ფართი 1344 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54416
  • ფართი 1658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 580 m
იყიდება
110 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51904
  • ფართი 4017 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
143 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65150
  • ფართი 6300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
90 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40123
  • ფართი 6705 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7300 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 57046
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
120 000 € 171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43089
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 90 m
იყიდება
140 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42793
  • ფართი 19700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m

სიახლეების დაგზავნა