140 000 €
7 €/m²
Property 42793 photo 1
Property 42793 photo 2
Property 42793 photo 3
Property 42793 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 19700 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 920 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47000
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
200 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44018
  • ფართი 8923 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
140 000 € 248 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65313
  • ფართი 564 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
128 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64004
  • ფართი 997 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1670 m
იყიდება
120 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51455
  • ფართი 1900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
130 000 € 105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59114
  • ფართი 1229 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
180 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44617
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
192 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46924
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
190 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65447
  • ფართი 1022 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55955
  • ფართი 3215 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m

სიახლეების დაგზავნა