Property 60258 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 88 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7018 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 240 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
109 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44731
  • ფართი 1344 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
107 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45854
  • ფართი 5071 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
130 000 € 77 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57161
  • ფართი 1670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
150 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41628
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
100 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51868
  • ფართი 1525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14100 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 52550
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
130 000 € 95 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50395
  • ფართი 1358 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6300 m
იყიდება
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39870
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50255
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
85 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46630
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14400 m

სიახლეების დაგზავნა