Property 14764 photo 1
Property 14764 photo 2
Property 14764 photo 3
Property 14764 photo 4
Property 14764 photo 5
Property 14764 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1960
  • Levels: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

The apartment is located in Pedion tou Areos area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
325 000 € 1710 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34866
  • ფართი 190 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8600 m
იყიდება
230 000 € 1586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32132
  • ფართი 145 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
250 000 € 1470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41130
  • ფართი 170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
299 000 €
  • ობიექტის კოდი 36656
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
253 000 € 1150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64665
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12200 m
იყიდება
350 000 € 741 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64659
  • ფართი 472 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3100 m
იყიდება
350 000 € 1029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36699
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
245 000 € 569 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14764
  • ფართი 430 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
300 000 € 1554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35235
  • ფართი 193 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9500 m
იყიდება
350 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31119
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9600 m

სიახლეების დაგზავნა