Property 14910 photo 1
Property 14910 photo 2
Property 14910 photo 3
Property 14910 photo 4
Property 14910 photo 5
Property 14910 photo 6
Property 14910 photo 7
Property 14910 photo 8
Property 14910 photo 9
Property 14910 photo 10
Property 14910 photo 11
Property 14910 photo 12
Property 14910 photo 13
Property 14910 photo 14
Property 14910 photo 15
Property 14910 photo 16
Property 14910 photo 17
Property 14910 photo 18
Property 14910 photo 19
Property 14910 photo 20
Property 14910 photo 21
Property 14910 photo 22

Details

  • აშენების წელი: 2012
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 75 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The house is located in Agistri island

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
183 000 € 2152 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66163
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 1818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13307
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
210 000 € 2333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65401
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
135 000 € 3214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64877
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 2615 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39132
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
135 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65184
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
150 000 € 1973 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13528
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 3921 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65519
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4193
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2413 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65367
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა