Property 39132 photo 1
Property 39132 photo 2
Property 39132 photo 3
Property 39132 photo 4
Property 39132 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 80 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 65 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

The apartment is located in Agii Theodori area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 1973 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13528
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2413 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65367
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 2111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8631
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
165 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63423
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 2368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31449
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 2307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52402
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 3921 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65519
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 1818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13307
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
160 000 € 1797 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5798
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა