290 000 €
194 €/m²
Property 31352 photo 1
Property 31352 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1490 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, ჭა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ.

The plot is located in Neos-Voutzas-Nea Makri district.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
275 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11564
  • ფართი 1385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
240 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31349
  • ფართი 1273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
400 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13128
  • ფართი 4870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
242 000 € 284 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63280
  • ფართი 852 m²
  • მანძილი ზღვიდან 990 m
იყიდება
395 000 € 897 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10955
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
290 000 € 194 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31352
  • ფართი 1490 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
420 000 € 420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62025
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
360 000 € 292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25148
  • ფართი 1230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
350 000 € 166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46035
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
430 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5918
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა