Property 63280 photo 1
Property 63280 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,3
  • დაშორება ზღვიდან: 990 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 852 კვ.მ. in Attica. ტერიტორიაზე: ნაგებობა.

Lagonisi, Plot For Sale 852 sq.m. even and buildable

with a building of 268.82 sq.m. The property consists of 2 levels: Ground floor 120.82 sq.m. and 1st floor 148 sq.m. It consists of 3 bedrooms, bathroom, w.c. and kitchen.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23362
  • ფართი 8850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
350 000 € 166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46035
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
266 000 € 280 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13845
  • ფართი 950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
260 000 € 514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31134
  • ფართი 505 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
260 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13214
  • ფართი 7900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
290 000 € 194 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31352
  • ფართი 1490 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
242 000 € 284 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63280
  • ფართი 852 m²
  • მანძილი ზღვიდან 990 m
იყიდება
250 000 € 306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19312
  • ფართი 815 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30000 m
იყიდება
260 000 € 304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6094
  • ფართი 855 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
200 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14832
  • ფართი 8800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 116 m

სიახლეების დაგზავნა