Property 11564 photo 1
Property 11564 photo 2
Property 11564 photo 3
Property 11564 photo 4
Property 11564 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1385 კვ.მ. in Attica.

The land plot is located in Agia Marine.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
360 000 € 292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25148
  • ფართი 1230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
270 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38995
  • ფართი 1359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7100 m
იყიდება
250 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12238
  • ფართი 7300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
250 000 € 415 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19314
  • ფართი 602 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
250 000 € 306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19312
  • ფართი 815 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30000 m
იყიდება
400 000 € 496 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56518
  • ფართი 805 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
275 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11564
  • ფართი 1385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23281
  • ფართი 1025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 220 m
იყიდება
260 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36621
  • ფართი 2786 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
242 000 € 284 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63280
  • ფართი 852 m²
  • მანძილი ზღვიდან 990 m

სიახლეების დაგზავნა