Property 62025 photo 1
Property 62025 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. აშენების პერსპექტივით 370 კვ.მ.

The plot is located in the Lagonisi area

It has a building permit

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
370 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24632
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
580 000 €
  • ობიექტის კოდი 3317
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19000 m
იყიდება
370 000 € 356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33921
  • ფართი 1038 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
420 000 € 420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62025
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
400 000 € 496 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56518
  • ფართი 805 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60861
  • ფართი 1187 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
525 000 € 452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5924
  • ფართი 1160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
400 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32648
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
480 000 € 758 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64080
  • ფართი 633 m²
  • მანძილი ზღვიდან 625 m
იყიდება
430 000 € 431 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13792
  • ფართი 996 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა