330 000 €
2200 €/m²
Property 12059 photo 1
Property 12059 photo 2
Property 12059 photo 3
Property 12059 photo 4
Property 12059 photo 5
Property 12059 photo 6
Property 12059 photo 7
Property 12059 photo 8
Property 12059 photo 9
Property 12059 photo 10
Property 12059 photo 11

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 17000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 150 კვ.მ in Attica. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23169
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 2533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37262
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 1777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23914
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 2270 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4279
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 6
იყიდება
490 000 € 1737 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11385
  • ფართი 282 m²
  • Rooms 7
იყიდება
450 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63276
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
370 000 € 3978 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18058
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
265 000 € 2409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11509
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა