Property 23636 photo 1
Property 23636 photo 2
Property 23636 photo 3
Property 23636 photo 4
Property 23636 photo 5
Property 23636 photo 6
Property 23636 photo 7
Property 23636 photo 8
Property 23636 photo 9
Property 23636 photo 10
Property 23636 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 2000
  • დაშორება ზღვიდან: 5500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 2800 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale children's camp with a total area of 2800 sq. m in the area of Hersonissos. The camp has a big land of 30,000 sq.m. The camp consists of 15 apartments on the ground floor and 10 apartments on the first floor. Each apartment has an area of 50 sq. m and a bathroom. The area has a swimming pool of 200 sq. m (25 m x 8 m), stadiums of basketball and football, tennis court. There is also located an amphitheater. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
4 600 000 € 6084 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51475
  • ფართი 756 m²
  • Rooms 12
იყიდება
3 200 000 € 1275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24935
  • ფართი 2508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
3 199 000 € 4570 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56924
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 19
იყიდება
4 170 000 €
  • ობიექტის კოდი 41894
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 790 m
იყიდება
3 200 000 € 3 000 000 € 526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39320
  • ფართი 5700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
3 500 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23636
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
3 500 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39276
  • ფართი 4250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
4 300 000 € 14333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47764
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
3 100 000 € 7380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30188
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
4 250 000 € 2125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37734
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8100 m

სიახლეების დაგზავნა