Property 41894 photo 1
Property 41894 photo 2
Property 41894 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,2
  • დაშორება ზღვიდან: 790 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7,4 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 0 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale commercial property on main street of the city with large commercial shops.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
4 250 000 € 2125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37734
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8100 m
იყიდება
4 600 000 € 6084 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51475
  • ფართი 756 m²
  • Rooms 12
იყიდება
3 500 000 € 3 199 000 € 4265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11897
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
3 500 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39276
  • ფართი 4250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
5 000 000 € 16666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41627
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 390 m
იყიდება
4 300 000 € 14333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47764
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
3 500 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23636
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
4 170 000 €
  • ობიექტის კოდი 41894
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 790 m

სიახლეების დაგზავნა