Property 47764 photo 1
Property 47764 photo 2
Property 47764 photo 3
Property 47764 photo 4
Property 47764 photo 5
Property 47764 photo 6
Property 47764 photo 7
Property 47764 photo 8
Property 47764 photo 9
Property 47764 photo 10
Property 47764 photo 11
Property 47764 photo 12
Property 47764 photo 13
Property 47764 photo 14
Property 47764 photo 15

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 107 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 300 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale apartments and restaurant-cafe-bar near Ierapetra by the sea! The rooms are a total of 200sqm and are located just 10 meters from the beach. In total the rooms are 5, 2 triples and 6 doubles, which are fully equipped and consist of a bedroom and a bathroom. All rooms have a balcony with sea view. The restaurant is 100sqm with a very large outdoor seating area and a coffee bar on the opposite side that serves customers from the sea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
5 000 000 € 16666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41627
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 390 m
იყიდება
4 300 000 € 14333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47764
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
4 170 000 €
  • ობიექტის კოდი 41894
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 790 m
იყიდება
4 600 000 € 6084 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51475
  • ფართი 756 m²
  • Rooms 12
იყიდება
4 250 000 € 2125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37734
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8100 m
იყიდება
3 500 000 € 3 199 000 € 4265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11897
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
3 500 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23636
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
3 500 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39276
  • ფართი 4250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m

სიახლეების დაგზავნა