Property 39276 photo 1
Property 39276 photo 2
Property 39276 photo 3
Property 39276 photo 4
Property 39276 photo 5
Property 39276 photo 6
Property 39276 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 4250 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

For sale fully equipped garage and a car dealer show at a very commercial point. 5-level metal building. Underground floor and basement floor of 1500sq.m. each one and semi-basement of 500 sq.m. The first floor covers 600 m² and the second 150 sq. Meters.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 500 000 € 3 199 000 € 4265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11897
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
5 000 000 € 16666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41627
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 390 m
იყიდება
3 199 000 € 4570 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56924
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 19
იყიდება
4 300 000 € 14333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47764
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
3 500 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39276
  • ფართი 4250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
3 200 000 € 1275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24935
  • ფართი 2508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
4 250 000 € 2125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37734
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8100 m
იყიდება
4 170 000 €
  • ობიექტის კოდი 41894
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 790 m
იყიდება
3 500 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23636
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
3 200 000 € 3 000 000 € 526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39320
  • ფართი 5700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m

სიახლეების დაგზავნა