4 600 000 €
6085 €/m²
Property 51475 photo 1
Property 51475 photo 2
Property 51475 photo 3
Property 51475 photo 4
Property 51475 photo 5
Property 51475 photo 6
Property 51475 photo 7
Property 51475 photo 8
Property 51475 photo 9
Property 51475 photo 10
Property 51475 photo 11
Property 51475 photo 12
Property 51475 photo 13
Property 51475 photo 14
Property 51475 photo 15
Property 51475 photo 16
Property 51475 photo 17
Property 51475 photo 18
Property 51475 photo 19

Details

  • აშენების წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 12
  • დაშორება ზღვიდან: 30 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • Wifi

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 756 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
5 000 000 € 16666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41627
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 390 m
იყიდება
4 600 000 € 6084 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51475
  • ფართი 756 m²
  • Rooms 12
იყიდება
4 250 000 € 2125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37734
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8100 m
იყიდება
4 170 000 €
  • ობიექტის კოდი 41894
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 790 m
იყიდება
4 300 000 € 14333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47764
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა