იყიდება - სასტუმრო 1000 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
450 000 €
450 €/m²
Property 28899 photo 1
  • ობიექტის კოდი 28899
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1000 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Limassol.

For sale Land 1000 sq.meters in Cyprus.

Coverage of 40%
Density 25%

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44450
  • ფართი 8027 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
520 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58643
  • ფართი 26422 m²
იყიდება
424 800 € 480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23394
  • ფართი 885 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
375 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64980
  • ფართი 11706 m²
იყიდება
450 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51659
  • ფართი 6200 m²
იყიდება
380 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51666
  • ფართი 7916 m²
იყიდება
575 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55918
  • ფართი 25419 m²
იყიდება
394 800 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23376
  • ფართი 987 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
379 753 € 437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23405
  • ფართი 869 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
569 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51684
  • ფართი 16389 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა