იყიდება - სასტუმრო 987 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
394 800 €
400 €/m²
Property 23376 photo 1
Property 23376 photo 2
  • ობიექტის კოდი 23376
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 987 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 987 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 296 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
460 000 € 603 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53061
  • ფართი 762 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
497 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25674
  • ფართი 8362 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4600 m
იყიდება
414 800 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23385
  • ფართი 1037 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
590 000 € 1008 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32170
  • ფართი 585 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
520 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58643
  • ფართი 26422 m²
იყიდება
410 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58760
  • ფართი 9378 m²
იყიდება
500 000 € 164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60654
  • ფართი 3040 m²
იყიდება
510 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57589
  • ფართი 164904 m²
იყიდება
500 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49383
  • ფართი 21619 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
510 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52767
  • ფართი 6180 m²

სიახლეების დაგზავნა