Property 51269 photo 1
Property 51269 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 95 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 4629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64504
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
220 000 € 1560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65593
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
165 000 € 2229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63265
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 4512 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65311
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 6944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63009
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
225 000 € 2884 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65364
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 8064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63006
  • ფართი 31 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
195 000 € 2468 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66047
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
155 000 € 2818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64864
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა