იყიდება - სასტუმრო 10368 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
215 700 €
20 €/m²
Property 25728 photo 1
  • ობიექტის კოდი 25728
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 10368 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10368 კვ.მ. in Larnaka.

The land is more suitable for agriculture, located not far form Larnaca city.
Construction Zone G3 (Agricultural).

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
225 000 € 101 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51667
  • ფართი 2221 m²
იყიდება
180 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43765
  • ფართი 35118 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
245 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58788
  • ფართი 16389 m²
იყიდება
300 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25494
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
175 000 € 293 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59367
  • ფართი 597 m²
იყიდება
295 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58804
  • ფართი 20857 m²
იყიდება
180 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54504
  • ფართი 2119 m²
იყიდება
250 000 € 420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39908
  • ფართი 595 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
190 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57624
  • ფართი 8366 m²
იყიდება
195 000 € 2 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54769
  • ფართი 74249 m²

სიახლეების დაგზავნა