იყიდება - სასტუმრო 595 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
250 000 €
420 €/m²
Property 39908 photo 1
Property 39908 photo 2
Property 39908 photo 3
  • ობიექტის კოდი 39908
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 595 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 595 კვ.მ. in Limassol. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

Planning Zone: Ka4 

Building Density: 120%

Building Cover: 50%

Floors: 3

Height: 13.5 m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58687
  • ფართი 11295 m²
იყიდება
260 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42081
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
330 000 € 1284 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27147
  • ფართი 257 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
342 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46320
  • ფართი 5017 m²
იყიდება
350 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56123
  • ფართი 3243 m²
იყიდება
245 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58699
  • ფართი 12444 m²
იყიდება
319 000 € 612 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63674
  • ფართი 521 m²
იყიდება
220 000 € 180 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40527
  • ფართი 1293 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
350 000 € 266 900 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25630
  • ფართი 5017 m²
  • მანძილი ზღვიდან 520 m
იყიდება
335 000 € 251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58818
  • ფართი 1332 m²

სიახლეების დაგზავნა