იყიდება - სასტუმრო 1200 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
300 000 €
250 €/m²
Property 25494 photo 1
  • ობიექტის კოდი 25494
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1200 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1200 კვ.მ. in Paphos. აშენების პერსპექტივით 240 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
295 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58804
  • ფართი 20857 m²
იყიდება
335 000 € 251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58818
  • ფართი 1332 m²
იყიდება
425 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51683
  • ფართი 36930 m²
იყიდება
260 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59479
  • ფართი 6563 m²
იყიდება
260 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42081
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
342 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46320
  • ფართი 5017 m²
იყიდება
245 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58699
  • ფართი 12444 m²
იყიდება
420 000 € 501 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51676
  • ფართი 837 m²
იყიდება
358 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23398
  • ფართი 895 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
295 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59480
  • ფართი 12607 m²

სიახლეების დაგზავნა