იყიდება - სასტუმრო 1041 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
850 000 €
816 €/m²
Property 25555 photo 1
  • ობიექტის კოდი 25555
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1041 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1041 კვ.მ. in Larnaka. ტერიტორიაზე: ნაგებობა.

Building with extra plot for sale in the city of Larnaca.
Larnaca is one of the most quiet resorts with a laid-back and homely, yet at the same time business and respectable ambiance. It is attractive in many respects to families with children, couples, guests of a respectable age, there is everything here to ensure the outmost relaxation and all the services one might need.
Larnaca is interesting not only as a city that can be conveniently reached via a plane. Yachting has been actively developing here, this factor is also favorable for property owners and potential investors.

Specification:
➢ Building area 377m2
➢ Terrace 65m2
➢ Extra floor 225м2
➢ 1st floor 77m2
➢ Toilets: 3

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
980 000 € 310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52484
  • ფართი 3153 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
900 000 €
  • ობიექტის კოდი 35318
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
794 556 € 378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23403
  • ფართი 2102 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
1 190 250 € 1150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56540
  • ფართი 1035 m²
  • მანძილი ზღვიდან 630 m
იყიდება
735 000 € 184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53126
  • ფართი 3986 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
850 000 € 816 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25555
  • ფართი 1041 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
1 000 000 € 312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32180
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
715 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42294
  • ფართი 6689 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
900 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37480
  • ფართი 14000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
750 000 € 115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23781
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m

სიახლეების დაგზავნა