კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
ლიმასოლი
900 000 €
231 €/m²
ობიექტის კოდი
35318
დაშორება ზღვიდან:
3000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
50 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 0 კვ.მ. in Limassol. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
890 000 €
1010 €/m²
სასტუმრო 881 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
53100
ფართი
881 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
1 300 000 €
242 €/m²
სასტუმრო 5352 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
41647
ფართი
5352 m²
მანძილი ზღვიდან
5 m
იყიდება
794 556 €
378 €/m²
სასტუმრო 2102 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
23403
ფართი
2102 m²
მანძილი ზღვიდან
2200 m
იყიდება
1 090 000 €
1216 €/m²
სასტუმრო 896 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
53112
ფართი
896 m²
მანძილი ზღვიდან
1400 m
იყიდება
950 000 €
235 €/m²
სასტუმრო 4028 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
23903
ფართი
4028 m²
მანძილი ზღვიდან
1300 m
იყიდება
745 000 €
50 €/m²
სასტუმრო 14650 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
61781
ფართი
14650 m²
იყიდება
750 000 €
143 €/m²
სასტუმრო 5217 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
28896
ფართი
5217 m²
მანძილი ზღვიდან
2300 m
იყიდება
980 000 €
310 €/m²
სასტუმრო 3153 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
52484
ფართი
3153 m²
მანძილი ზღვიდან
1800 m
იყიდება
1 075 000 €
814 €/m²
სასტუმრო 1320 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
51688
ფართი
1320 m²
იყიდება
1 200 000 €
1 000 000 €
83 €/m²
სასტუმრო 11914 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
37033
ფართი
11914 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the