კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 6500 m² Limassol
საბერძნეთი
კვიპროსი
ლიმასოლი
750 000 €
115 €/m²
ობიექტის კოდი
23781
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
6500 m²
რეგიონი
Limassol
ადგილი
ლიმასოლი (კვიპროსი)
Details
სამშენებლო კოეფიციენტი:
30
დაშორება ზღვიდან:
3700 m
მანძილი აეროპორტამდე:
44 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 6500 კვ.მ. in Limassol.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
715 000 €
106 €/m²
სასტუმრო 6689 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
42294
ფართი
6689 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
850 000 €
263 €/m²
სასტუმრო 3222 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
40530
ფართი
3222 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
900 000 €
82 €/m²
სასტუმრო 10902 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
58661
ფართი
10902 m²
იყიდება
735 000 €
184 €/m²
სასტუმრო 3986 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
53126
ფართი
3986 m²
მანძილი ზღვიდან
1200 m
იყიდება
1 075 000 €
814 €/m²
სასტუმრო 1320 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
51688
ფართი
1320 m²
იყიდება
950 000 €
707 €/m²
სასტუმრო 1342 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
46166
ფართი
1342 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
750 000 €
143 €/m²
სასტუმრო 5217 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
28896
ფართი
5217 m²
მანძილი ზღვიდან
2300 m
იყიდება
990 000 €
211 €/m²
სასტუმრო 4683 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
36538
ფართი
4683 m²
მანძილი ზღვიდან
52 m
იყიდება
900 000 €
269 €/m²
სასტუმრო 3345 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
24898
ფართი
3345 m²
მანძილი ზღვიდან
20 m
იყიდება
1 000 000 €
312 €/m²
სასტუმრო 3200 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
32180
ფართი
3200 m²
მანძილი ზღვიდან
1200 m
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the