1 730 000 €
298 €/m²
Property 53199 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 30
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5790 კვ.მ. in Limassol.

Field for sale in Agios Tychonas, 5790m2 with a view and 30% rate. Ideal for 9-10 houses o one luxurious mansion.

Price: €1,730,000 plus VAT

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 300 000 € 1812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42473
  • ფართი 1269 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 830 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65264
  • ფართი 26608 m²
იყიდება
1 500 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32366
  • ფართი 4683 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 500 000 € 172 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42045
  • ფართი 8696 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
2 000 000 € 101 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44445
  • ფართი 19644 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
2 100 000 € 396 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37035
  • ფართი 5300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 515 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25610
  • ფართი 52844 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
1 450 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60517
  • ფართი 773 m²
იყიდება
1 750 000 € 344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40838
  • ფართი 5087 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
2 100 000 € 633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23812
  • ფართი 3317 m²

სიახლეების დაგზავნა