490 000 €
801 €/m²
Property 53060 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 90
  • დაშორება ზღვიდან: 5200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 611 კვ.მ. in Limassol.

Plot 611m2 in Laiki Lefkothea, in dead end with unobstructed, unique sea view. 90% rate, perfect for apartment building (there are plans for a 5-floor building with apartments). Price: €490.000 plus VAT

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41153
  • ფართი 850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
600 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35208
  • ფართი 12041 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
450 000 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28899
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
530 000 € 740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51665
  • ფართი 716 m²
იყიდება
650 000 € 940 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36217
  • ფართი 691 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m
იყიდება
715 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42294
  • ფართი 6689 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
650 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44450
  • ფართი 8027 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
700 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57625
  • ფართი 8518 m²
იყიდება
590 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51678
  • ფართი 19910 m²
იყიდება
395 000 € 635 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53202
  • ფართი 622 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5100 m

სიახლეების დაგზავნა