იყიდება - სასტუმრო 811 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
364 950 €
450 €/m²
Property 23393 photo 1
Property 23393 photo 2
  • ობიექტის კოდი 23393
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 811 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 811 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 243 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
379 753 € 437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23405
  • ფართი 869 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
468 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52744
  • ფართი 16389 m²
იყიდება
395 000 € 393 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53124
  • ფართი 1004 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
315 000 € 418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53057
  • ფართი 752 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
355 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58617
  • ფართი 18517 m²
იყიდება
420 000 € 501 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51676
  • ფართი 837 m²
იყიდება
358 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23398
  • ფართი 895 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
535 000 € 685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53059
  • ფართი 781 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
497 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25674
  • ფართი 8362 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4600 m
იყიდება
425 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51683
  • ფართი 36930 m²

სიახლეების დაგზავნა