315 000 €
418 €/m²
Property 53057 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 80
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 752 კვ.მ. in Limassol.

Plot 752m2 in Ypsonas, near Papantoniou. South and dead end road. 80% rate, ideal for two houses or a four-story apartment block (there are plans for an apartment block and positive response for four floors). Price: €315.000 plus VAT

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
440 000 € 696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26337
  • ფართი 632 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
335 000 € 251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58818
  • ფართი 1332 m²
იყიდება
395 000 € 635 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53202
  • ფართი 622 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5100 m
იყიდება
295 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58672
  • ფართი 9098 m²
იყიდება
260 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59479
  • ფართი 6563 m²
იყიდება
340 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35955
  • ფართი 3679 m²
იყიდება
320 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58723
  • ფართი 31952 m²
იყიდება
358 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23398
  • ფართი 895 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
420 000 € 501 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51676
  • ფართი 837 m²
იყიდება
319 000 € 612 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63674
  • ფართი 521 m²

სიახლეების დაგზავნა