იყიდება - სასტუმრო 1005 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
653 250 €
650 €/m²
Property 23386 photo 1
Property 23386 photo 2
  • ობიექტის კოდი 23386
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1005 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1005 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 301 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35208
  • ფართი 12041 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
530 000 € 581 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45858
  • ფართი 911 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
535 000 € 685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53059
  • ფართი 781 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
569 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51684
  • ფართი 16389 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
590 000 € 1008 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32170
  • ფართი 585 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
590 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51678
  • ფართი 19910 m²
იყიდება
850 000 € 263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40530
  • ფართი 3222 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
650 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44450
  • ფართი 8027 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
825 000 € 191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37479
  • ფართი 4300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
794 556 € 378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23403
  • ფართი 2102 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m

სიახლეების დაგზავნა