800 000 €
79 €/m²
Property 49604 photo 1
Property 49604 photo 2
Property 49604 photo 3
Property 49604 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 540 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10034 კვ.მ. in Paphos.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა.

Zone: G1
Building Factor: 0.1
Coverage Factor: 0.1
Number of storeys: 2
Height: 8.3 m

In the near future, the Land should enter in residential area, this will increase the building factor.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
900 000 €
  • ობიექტის კოდი 35318
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
850 000 € 263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40530
  • ფართი 3222 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 100 000 € 303 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32207
  • ფართი 3625 m²
  • მანძილი ზღვიდან 950 m
იყიდება
850 000 € 816 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25555
  • ფართი 1041 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
715 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42294
  • ფართი 6689 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
745 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61781
  • ფართი 14650 m²
იყიდება
1 000 000 € 312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32180
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
800 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49604
  • ფართი 10034 m²
  • მანძილი ზღვიდან 540 m
იყიდება
794 556 € 378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23403
  • ფართი 2102 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m

სიახლეების დაგზავნა