Property 55862 photo 1

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1890
  • დაშორება ზღვიდან: 130 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

The building is located in the Piraeus area

The building is preserved

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
605 000 € 1188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63297
  • ფართი 509 m²
  • Rooms 15
იყიდება
635 000 € 1154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36277
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
850 000 € 1700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61606
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
695 000 € 4064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33171
  • ფართი 171 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
680 000 € 1283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58993
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
850 000 € 3400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36233
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
850 000 € 3068 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57672
  • ფართი 277 m²
  • Rooms 9
იყიდება
580 000 € 2367 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39603
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 7
იყიდება
800 000 € 1156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33981
  • ფართი 692 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
770 000 € 1837 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65844
  • ფართი 419 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა