500 000 €
2222 €/m²
Property 30953 photo 1

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 2800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 225 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. კუნძული აქვს ასევე არის ბუხარი, გაზონი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The cottage is located in the Vary area.

It is also next door that identical maisonette is sold at the same price.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
480 000 € 912 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37336
  • ფართი 526 m²
  • Rooms 12
იყიდება
650 000 € 2321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37565
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 7
იყიდება
720 000 € 2322 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63578
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
570 000 € 2590 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61879
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
420 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60001
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 000 € 2120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58432
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 6
იყიდება
670 000 € 1558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31877
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 10

სიახლეების დაგზავნა