Property 26096 photo 1
Property 26096 photo 2
Property 26096 photo 3
Property 26096 photo 4
Property 26096 photo 5
Property 26096 photo 6
Property 26096 photo 7
Property 26096 photo 8
Property 26096 photo 9
Property 26096 photo 10
Property 26096 photo 11
Property 26096 photo 12
Property 26096 photo 13
Property 26096 photo 14
Property 26096 photo 15
Property 26096 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 1992
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 75 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 100 კვ.მ in Attica. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The cottage is located in the town of Schinos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37582
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11008
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
600 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63203
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
420 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23169
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
490 000 € 1737 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11385
  • ფართი 282 m²
  • Rooms 7
იყიდება
700 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23811
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
700 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7497
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
704 000 € 2707 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13601
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 6
იყიდება
600 000 € 1188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30111
  • ფართი 505 m²
  • Rooms 10
იყიდება
410 000 € 3153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29321
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა