2 050 000 €
3417 €/m²
Property 39775 photo 1
Property 39775 photo 2
Property 39775 photo 3
Property 39775 photo 4
Property 39775 photo 5
Property 39775 photo 6
Property 39775 photo 7
Property 39775 photo 8
Property 39775 photo 9
Property 39775 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 1972
  • ოთახების რაოდენობა: 10
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 8
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 600 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 4 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის ბუხარი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The detached home is located in the Northern Suburb of Ekali 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 000 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25234
  • ფართი 480 m²
  • Rooms 11
იყიდება
1 850 000 € 4946 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46002
  • ფართი 374 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 000 000 € 4123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10860
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 11
იყიდება
2 050 000 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39775
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 10
იყიდება
1 700 000 € 6296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62316
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 100 000 € 7777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64224
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 700 000 € 7200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14730
  • ფართი 375 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა