1 434 000 € 1 300 000 €
3611 €/m²
Property 12604 photo 1
Property 12604 photo 2
Property 12604 photo 3
Property 12604 photo 4
Property 12604 photo 5
Property 12604 photo 6
Property 12604 photo 7
Property 12604 photo 8
Property 12604 photo 9
Property 12604 photo 10
Property 12604 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1999
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 360 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, ერთი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

This lovely detached house is located in the north-western suburb of Athens Chaidari.
It is a densely populated residential area with its own infrastructure, many sights, good transport connection, surrounded by trees.

It's ideal for families with children or for those who want to live in a quiet area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13480
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 160 000 € 3314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30150
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 350 000 € 6338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31147
  • ფართი 213 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 850 000 € 4946 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46002
  • ფართი 374 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 600 000 € 2909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19407
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 13
იყიდება
1 200 000 € 3141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33465
  • ფართი 382 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა