კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 2000 m² ატიკაში
საბერძნეთი
ატიკა
დანარჩენი ატიკა
კალივია თორიკოუ
კალივია თორიკოუ - ცენტრი
130 000 €
65 €/m²
ობიექტის კოდი
32627
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
2000 m²
რეგიონი
ატიკა
ადგილი
კალივია თორიკოუ - ცენტრი (კალივია თორიკოუ) | დანარჩენი ატიკა (ატიკა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
5000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
23 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. in Attica.
The plot is located in Kalyvia Thorikou.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
150 000 €
130 000 €
301 €/m²
სასტუმრო 431 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
6773
ფართი
431 m²
მანძილი ზღვიდან
15000 m
იყიდება
180 000 €
300 €/m²
სასტუმრო 600 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
29210
ფართი
600 m²
მანძილი ზღვიდან
2800 m
იყიდება
130 000 €
376 €/m²
სასტუმრო 345 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
4843
ფართი
345 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
113 000 €
90 000 €
34 €/m²
სასტუმრო 2638 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13027
ფართი
2638 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
150 000 €
79 000 €
158 €/m²
სასტუმრო 500 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
18546
ფართი
500 m²
მანძილი ზღვიდან
7500 m
იყიდება
168 000 €
85 000 €
26 €/m²
სასტუმრო 3200 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
14798
ფართი
3200 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
150 000 €
243 €/m²
სასტუმრო 617 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
34318
ფართი
617 m²
მანძილი ზღვიდან
14000 m
იყიდება
170 000 €
272 €/m²
სასტუმრო 625 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
26933
ფართი
625 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
135 000 €
122 €/m²
სასტუმრო 1102 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
64218
ფართი
1102 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
იყიდება
190 000 €
448 €/m²
სასტუმრო 424 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
43667
ფართი
424 m²
მანძილი ზღვიდან
240 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the