Property 26289 photo 1
Property 26289 photo 2
Property 26289 photo 3
Property 26289 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1400 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 320 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
80 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44724
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
128 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64004
  • ფართი 997 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1670 m
იყიდება
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51865
  • ფართი 1346 m²
  • მანძილი ზღვიდან 580 m
იყიდება
80 000 € 242 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63108
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52548
  • ფართი 2140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
125 000 € 80 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37776
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56828
  • ფართი 3999 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
120 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51455
  • ფართი 1900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54604
  • ფართი 2199 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
110 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47187
  • ფართი 1285 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1114 m

სიახლეების დაგზავნა