55 000 € 33 000 €
25 €/m²
Property 43713 photo 1
Property 43713 photo 2
Property 43713 photo 3
Property 43713 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1320 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50711
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
45 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43314
  • ფართი 735 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
60 000 € 576 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43131
  • ფართი 104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 49 m
იყიდება
55 000 € 142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62152
  • ფართი 385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
65 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56832
  • ფართი 4125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
75 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56833
  • ფართი 4265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
50 000 € 77 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47006
  • ფართი 648 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
64 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49815
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
48 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34180
  • ფართი 438 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
78 000 € 155 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65261
  • ფართი 503 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა