Property 16786 photo 1
Property 16786 photo 2
Property 16786 photo 3
Property 16786 photo 4
Property 16786 photo 5
Property 16786 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 12000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 258 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
430 000 € 1699 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56671
  • ფართი 253 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50494
  • ფართი 8200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63428
  • ფართი 2672 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m
იყიდება
427 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32314
  • ფართი 5695 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
350 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59194
  • ფართი 342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 357 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 50802
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
450 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38248
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
520 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30769
  • ფართი 27000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
500 000 € 580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50105
  • ფართი 862 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა