350 000 € 288 000 €
35 €/m²
Property 50494 photo 1
Property 50494 photo 2
Property 50494 photo 3
Property 50494 photo 4
Property 50494 photo 5
Property 50494 photo 6
Property 50494 photo 7
Property 50494 photo 8
Property 50494 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8200 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51473
  • ფართი 15165 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
320 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63110
  • ფართი 4653 m²
  • მანძილი ზღვიდან 670 m
იყიდება
330 000 € 202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54425
  • ფართი 1630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 179 m
იყიდება
480 000 € 1263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50582
  • ფართი 380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43298
  • ფართი 2600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 416 m
იყიდება
300 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49100
  • ფართი 2400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
477 500 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32758
  • ფართი 955 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36756
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
349 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65412
  • ფართი 5960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
290 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65314
  • ფართი 1395 m²
  • მანძილი ზღვიდან 72 m

სიახლეების დაგზავნა