450 000 €
4 €/m²
Property 38248 photo 1
Property 38248 photo 2
Property 38248 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,2
  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 100000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
375 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29075
  • ფართი 12500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5700 m
იყიდება
640 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57571
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
650 000 € 141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44104
  • ფართი 4580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52126
  • ფართი 6161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
650 000 € 134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24183
  • ფართი 4834 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 46787
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
570 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51153
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
640 000 € 248 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40004
  • ფართი 2577 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
650 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32334
  • ფართი 11842 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა