Property 56671 photo 1
Property 56671 photo 2
Property 56671 photo 3
Property 56671 photo 4
Property 56671 photo 5
Property 56671 photo 6
Property 56671 photo 7

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 253 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 202 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50674
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33319
  • ფართი 4616 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
590 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65038
  • ფართი 6300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
600 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35632
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
427 000 € 241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36674
  • ფართი 1770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
350 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60247
  • ფართი 5826 m²
  • მანძილი ზღვიდან 846 m
იყიდება
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49171
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40012
  • ფართი 2660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
365 000 € 251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36851
  • ფართი 1450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა