520 000 €
19 €/m²
Property 30769 photo 1
Property 30769 photo 2
Property 30769 photo 3
Property 30769 photo 4
Property 30769 photo 5
Property 30769 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6200 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 27000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
680 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58882
  • ფართი 143484 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
750 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59199
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
450 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62153
  • ფართი 4021 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
450 000 € 449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62407
  • ფართი 1002 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63073
  • ფართი 16658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
640 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63552
  • ფართი 7142 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
640 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63745
  • ფართი 8608 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1150 m
იყიდება
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63904
  • ფართი 24000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
590 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65038
  • ფართი 6300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m

სიახლეების დაგზავნა