500 000 €
580 €/m²
Property 50105 photo 1
Property 50105 photo 2
Property 50105 photo 3
Property 50105 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 862 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
475 000 € 320 000 € 191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12488
  • ფართი 1675 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63904
  • ფართი 24000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43298
  • ფართი 2600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 416 m
იყიდება
449 000 € 271 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65403
  • ფართი 1654 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
735 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30343
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56505
  • ფართი 11174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1850 m
იყიდება
500 000 € 580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50105
  • ფართი 862 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
694 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4766
  • ფართი 8200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
450 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42919
  • ფართი 12520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
540 000 € 539 000 € 159 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16553
  • ფართი 3373 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m

სიახლეების დაგზავნა