იყიდება - კომერციული ქონება 112 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი Zografou გუდი
410 000 €
3661 €/m²
Property 60569 photo 1

Details

  • წლიური: 3,51%
  • აშენების წელი: 2010
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 8500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • Access for people with special needs

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 112 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The store is located in the Zografou area

It has 2 parking spaces

It has a pre-installed chimney for sanitary use

Ground floor 63 sq.m

Attic 49 sq.m

Leased until 2028 for €1,200/month

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
370 000 € 822 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12805
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
350 000 € 2046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49506
  • ფართი 171 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
360 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60775
  • ფართი 162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
420 000 € 1372 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57040
  • ფართი 306 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
340 000 € 2741 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42649
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
420 000 € 5675 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57549
  • ფართი 74 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
570 000 € 6333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42673
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
460 000 € 2044 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57037
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
330 000 € 1386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26879
  • ფართი 238 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
490 000 € 1335 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43947
  • ფართი 367 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m

სიახლეების დაგზავნა