მოთხოვნით
Property 14400 photo 1
Property 14400 photo 2
Property 14400 photo 3
Property 14400 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 17000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 5274 კვ.მ. in Thessaloniki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 800 000 € 950 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24467
  • ფართი 17112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2670 m
იყიდება
160 000 € 268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23750
  • ფართი 596 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
150 000 € 495 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59354
  • ფართი 303 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
80 000 € 606 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54820
  • ფართი 132 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
750 000 € 288 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29441
  • ფართი 2600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
2 000 000 € 465 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54363
  • ფართი 4300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 500 000 € 375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65152
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
320 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64636
  • ფართი 10312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
290 000 € 210 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55884
  • ფართი 4020 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
860 000 € 814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32441
  • ფართი 1056 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა