Property 54363 photo 1
Property 54363 photo 2
Property 54363 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,8
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4300 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

Район: Нео Корделио

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 800 000 € 950 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24467
  • ფართი 17112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2670 m
იყიდება
1 800 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31702
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
1 700 000 € 1 600 000 € 421 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14002
  • ფართი 3800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
2 700 000 € 1088 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54632
  • ფართი 2480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
2 100 000 € 6441 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46084
  • ფართი 326 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
2 000 000 € 465 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54363
  • ფართი 4300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 900 000 € 966 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43803
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
2 500 000 € 634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46275
  • ფართი 3940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
2 200 000 € 443 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37918
  • ფართი 4960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m

სიახლეების დაგზავნა